Федір Габелко. Тернистим шляхом. Спогади, статті, роздуми, вірші
 Видано:
ТОВ «Український центр гуманітарної інформації «Світогляд»,
Приватне підприємство «Панмедія»
К: 2018 – 544 с.: фотогр.
ISBN 978-966-8947-28-5
 Книга відомого культурно-громадського і політичного діяча української діаспори з Австралії Федора Павловича Габелка (літературні псевдоніми: І. Малетич, Ф. Лубенський, Ф. Федорко, Т. Ф. Павлович) відзначається багатогранним змістом і своєрідним авторським стилем, містить спогади, статті на різні історичні та громадсько-політичні теми, роздуми з приводу подій минулого і сьогодення, вислови-міркування у віршованій формі, репродукції малярських робіт автора.
Через перипетії долі Федора Габелка читачі мають змогу простежити складне, часто трагічне життя мільйонів українців, розкиданих по далеких світах, зрозуміти їхній біль за долю України та радість за її здобутки.
Книга розрахована на широке читацьке коло. Видання буде корисним для кожного, хто цікавиться світовим українством.
Василь Краснопольський. Мандрівник
 Видавництво «Панмедія», 2018. – 20 с.
ISBN 978-966-8947-29-2
 Казка для шкільного та молодшого шкільного віку
Lisa Joffe. Трамвай №59
 Видавництво «Панмедія», 2017. – 52 с.
  Найголовніше – у віршах Lisa Joffe є поезія. Тут бачимо хист плести візерунки буття не тільки римою. А відсутність прямолінійності, дидактики, публіцистики – буде втіхою для поціновувачів тонкощів та відтінків.
Руслан Морозовський. Мислителям – Віват!
 Видавництво «Панмедія», 2017. – 72 с.
ISBN 978-966-8947-25-4
  Автор намагається звернутися до когорти небайдужих українців з тим, щоб мислення стало провідним інструментом у повсякденній справі творення власного буття.
Іван Буренко. Канівська старовина. Нариси про минуле Канева
 Видавництво Панмедія, 2018. – 256 с.
ISBN 978-966-8947-30-8
 У «Нарисах про минуле Канева» автор простежує життя людей на території міста і околиць, починаючи з післяльодовикового періоду. Дано опис городищ, міст-попередників Канева, життя та побуту місцевого люду. Окрема увага приділяється будівництву Канівського Собору, визначено його роль і роль монастирів у становленні козацтва, у визвольній боротьбі українського народу проти польської експансії, турецьких і російських загарбників. Детально досліджено топоніміку міста: наведено первісні назви вулиць, кутків і дрібніших місцин Канева; переповідаються легенди та перекази, описуються ремесла та багатогранне життя тогочасного населення.
Мета цієї книги – розкрити сутність міста, людей, які в ньому жили і нині живуть, зберегти відомості про будівлі, церкви, цвинтарі, річки, озера, скарби, підземні ходи, визначні місця, народні промисли, – все те, що наповнювало місто життям, історією. Але найцінніше – це живі спогади простих людей, їхнє ставлення до свого міста, легенди, бувальщини, перекази про минуле Канева.
Видання розраховане на краєзнавців, викладачів історії, студентів, школярів та всіх, хто цікавиться минулим Канева й Канівщини.
Канів. Путівник містом та околицями Kaniv. Town and Suburbs Guidebook
 Серія Вибрані місця. – Видання друге, виправ-
лене і доповнене. – ПП «Панмедія», 2016. – 56 с.
ISBN 978-966-8947-19-3
 Друге видання популярного путівника в лаконічній але ємкій формі розповідає про історію Канева, його музеї, пам'ятники, давні вулиці; також дано адреси і телефони всіх готелів, кафе і ресторанів міста. Згадано найцікавіші туристичні місця довкола Канева. Українськю і англійською мовами.
Олексій Чуприна. На відстані двох десятиліть
 «Панмедія», 2015. – 64 с.
 У вересні 1993 року зі співробітниками – фінансистами України – автору пощастило побувати в США і познайомитися із людьми та країною, де ніколи раніше не був і про яку нам втлумачували (і продовжують) безліч всіляких негативів.
Отже, перший розділ збірки — просто тогочасний «Американський щоденник».
Через 20 років, відвідуючи київський Майдан (з листопада 2013 року по квітень 2014 року), автор всіляко допомагав його учасникам і матеріально, і фінансово, і морально, а водночас писав про те, що особливо дивувало, щемно хвилювало. Саме завдяки цьому став реальним другий розділ цієї збірки – «Навіяне Майданом». Важливим є те, що відстань між двома подіями – більше 20 років.
Вовк М. П. Будьмо вже – спасенні!
 «Панмедія», 2013. – 240 с.
 Автор Вовк Микола Петрович – сільський лікар­пенсіонер все своє свідоме життя лікував земляків і жодного не вилікував і не витверезив, і все чи не тому, що в селах сучасної України немає тверезого середовища?
Тепер ви маєте в руках найдієвіший лікувальний пропис – публіцистично-­поетичний. Має допомогти.
Олексій Чуприна. Рідна школа і школа життя
 “Панмедія”, 2011. – 156 с
 У цій книзі Олексій Чуприна зібрав своїх однолітків, з якими навчався в школі, і навіть вчителів. Складені в одне ціле їхні спогади і розповіді про непрості випробування Долі, дають сучасному читачеві картину Життя цілого покоління.
ISBN 966-8947-01-0
Чуприна О., Андрійчук В. Живе у спогадах село
 «Панмедія», 2013. – 254 с.
 У книзі «Живе у спогадах село» Олексій Чуприна і Володимир Андрійчук зібрали раніше оприлюднені в пресі та книжках спогади про село Вовкошів, про долі та життєві шляхи окремих його людей, які там живуть або колись жили й працювали.
Обидва автори – колишні мешканці Вовкошіва – зберегли до рідного села щиру приязнь, а основне – повагу до завжди шанованих односільчан.
У пам’яті назавжди. Спогади про Бориса Поліщука.
  — К.: Панмедія, 2013. — 160 с.: іл.
ISBN 978-966-8947-09-4
 Чиста правда і щира праця, висока людська гідність, порядність і честь, максимальна справедливість і неоглядна відвага в їх утвердженні — ось ті критерії, за якими жив Борис Миколайович Поліщук, ті принципи, за які він боровся в собі, в людях, у суспільстві. Його розважливі й мудрі уроки співжиття і співпраці заради людського щастя незабутні, а отже, дієві й сьогодні, і завтра.
Ця книжка спогадів, у яких постає Борис Поліщук таким, яким бачили його, сприймали і горнулися до нього ті, хто його любив і шанував, любить і шанує й сьогодні.
Руслан Морозовський. Вогнем і кайлом
 «Панмедія», 2014. – 256 с.
 Збірник поетичних і прозових публіцистичних творів, об’єднаних темою переосмислення облудних цінностей, які панують над мізками і серцями багатьох сучасних українців. Мінімально короткі римовані тексти, в яких схоплено суть явищ і одночасно дано їм безкомпромісну авторську оцінку, – схожі на репортерські фотознімки. Тому це не просто поезія в традиційному естетському розумінні – це «постріли» без попередження, «від пояса», а не довго вицілюючись. Проте надзвичайно влучно і разюче.
Шульга С. Д. Життєві пригоди військового топографа
  "Панмедія", 2014. — 192 с.: іл.
 Спогади, чи, як модно нині казати, мемуари, — річ, із одного боку, дуже особиста, а з іншого — призначена нащадкам у найширшому сенсі цього слова. Сідаючи за чергову главу цієї книги, її автор, Степан Данилович Шульга (1920–2011), мабуть, відчував і хвилювання сповідника, і відповідальність хроніста, і щирий жаль від того, що, як і багато хто з нас, він не вів щоденник, помилково вважаючи своє життя звичайним, типовим, не цікавим для когось. Хотілося б вірити, що читач гідно оцінить працю Степана Шульги.
Дмитрук В. Г. Вони боролися за волю України
 Вид. 3-є, 2012. – 724 с.

 У книзі на глибокому аналізі історичних подій, на численних архівних документах та спогадах учасників національно-визвольної боротьби українського народу автор відтворює захопливу і трагічну сторінку історії визвольних змагань за незалежність нашої Батьківщини в 1917–1959 рр.
Для спеціалістів у галузі історії, викладачів, студентів та широкого загалу читачів.
Кожевніков В. Сувора розмова про «язик» і мову
 «Панмедія», 2014. – 64 с.
ISBN 978­966­8947­14­8
 У брошурі аналізуються деякі гострі аспекти мовної політики в Україні, формуються вимоги до варіантів розв’язання мовного питання в світлі української національної ідеї, на численних прикладах засвідчено переваги української мови над російською і обґрунтовано думку про недоцільність і навіть шкідливість вивчення російської мови українцями. Викладено цікавий досвід автора щодо власного повернення до української мови. Доведено, що всі культурні російськомовні громадяни неодмінно повинні знати українську мову, бо вона – первинна. Українці, прочитавши цю брошуру, навчаться берегти рідну мову і захищати її від чужомовних зайд, неуків, невігласів і зрозуміють, що Путін не пішов би на нас війною, якби ми не розмовляли російською мовою.
Брошура стане в нагоді кожному, хто цікавиться мовною проблематикою, особливо батькам школярів, викладачам української мови, вихователям, студентам.
А головна мета автора – привернути увагу філологів до піднятих в цій брошурі проблем.
Кожевніков В. Україна і Росія: сусіди, друзі, брати, вороги?
 «Панмедія», 2014. – 64 с.
ISBN 978­966­8947­12­4
 У цій книжці автор дає відповіді на питання, над якими замислюються більшість українців. Чому в 1991 році, маючи найкращі стартові умови для змін, українці так відстали від Прибалтійських держав? Чому Росія так нахабно втручається в наші внутрішні справи, і навіть розв’язала криваву війну? Чому українці ніяк не можуть створити політичну націю і вирішити мовні, соціальні, економічні, політичні проблеми? Чому українська інтелігенція досі не очолила народ для розбудови справедливої держави? Читайте, думайте, визначайтесь. Від цього, можливо, залежить сенс вашого життя.
 
   ПП "Панмедія" © 2015       (067) 238 4607, (098) 433 4997, email: panmedia@i.ua