Міжнародний фестиваль оповідання

28 лютого – 1 березня в Києві відбудеться курс creative writing «Творчопис». Найкращі учасники проекту виступлять на першому в Україні Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo» у Вінниці.

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах. «Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі. 

У програмі передбачена внутрішня робота над усвідомленням власного «письменницького голосу», трохи теорії, багато обговорень і вправлянь (виконання творчих письмових завдань) у красному письменстві. 

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи, ви отримаєте відповіді на свої запитання, позбудетеся страхів, дізнаєтеся про теоретичні засади написання короткої прози, поділитеся своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету, персонажів та інших важливих речей, але головне — багато вправлятиметесь практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимете готове оповідання всього за два дні! 

Найкращі учасники курсу виступлять на першому в Україні Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo» у Вінниці (22-14 травня 2015 р.): www.facebook.com/intermezzofest Фестиваль присвячений постаті видатного українського письменника та громадського діяча Михайла Коцюбинського (1864, Вінниця-1913) та 150-й річниці від дня його народження. Фестиваль “Intermezzo” покликаний прислухатися і говорити, артикулювати соціальні проблеми засобами мистецтва, залучати широкі кола фахівців та зацікавлену аудиторію до активної трансформації українського суспільства. Програма фестивалю складатиметься, насамперед, із зустрічей з митцями, авторських читань та кінопоказів у різних локаціях міста та околиць, відкриваючи відвідувачам багату культурну та історичну спадщину Вінниці; а також із воркшопів для молодих письменників, сценарних лабораторій, цікавих культурологічних лекцій, дискусій, музично-літературних та трансмедійних перформансів, книжкових презентацій, вечорів поезії, виставок і т.д 

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури.

Як видавець та організатор промо-подій працювала із О. Забужко, Ю. Андруховичем, Т. Прохасько, Ю. Іздриком, А.Любкою та іншими відомими українськими авторами. У різний час отримувала стипендії на навчання у США та Німеччині. Останніх півроку працювала у Варшаві як учасниця програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia. Авторка двох поетичних книжок. Була гостем літературних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Колумбії, Греції. 

Для участі у курсі "Творчопис" потрібно заповнити реєстраційну анкету. По закінченню курсу кожен учасник отримує електронний сертифікат. Прийом заявок триває до 27 лютого включно. 

Реєстраційна анкета

Дати, місце, час проведення: 28 лютого – 1 березня 2015 р., Київ, Музей книги і друкарства України (вул.. Лаврська, 9), з 10:00 до 14: 00 год. 

http://www.civicua.org/

 
   ПП "Панмедія" © 2015       (067) 238 4607, (098) 433 4997, email: panmedia@i.ua